Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

selam

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Sohbet Odasinda Bulusma Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 2:21 pm    Mesaj konusu: selam Alıntıyla Cevap Ver
herkese slm yenı uye oldum forum ve sıtenıze burda sızlerle bulunmaktan kıvanc duyorum ve bır akrabamın seyesınde uye oldum sıtenız ve forumu munuz gercekten cok ıyı olmus su an acıkcasına fazla bılgım yok ve elımdmen geldıkce burda paylasımlarda bulunurum saygılar...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
espirtlotus
Misafir

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 2:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Hoşgeldiniz.
Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 2:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Hoş geldin.. Kalıcı olman dileğiyle..
Başa dön
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
espirtlotus demiş ki:
Hoşgeldiniz.

hosbuldum espirtlotus tesekürler
Başa dön
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 2:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ORHAN demiş ki:
Hoş geldin.. Kalıcı olman dileğiyle..

hosbuldum orhan net cafem var ineternet elımın altında imkanim oldugu ca kalmaya calısacam ve buna benzer sahsıma aıt vede kuruluslara ozel forumlar kuruyorum daha yenıyım ne nerde ne yonelık calısmlar var bılmedıgımden sadece bakınıyorum saygılar..
Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 3:34 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Net cafen war ama arkadaşım aynı ip leri yöneticilerin görebildiklerini bilmiyorsun ! bu arada forumda saygı kurallarına uyarsak kalıcı olursun saygılar bizden olsun..
Başa dön
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 3:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ORHAN demiş ki:
Net cafen war ama arkadaşım aynı ip leri yöneticilerin görebildiklerini bilmiyorsun ! bu arada forumda saygı kurallarına uyarsak kalıcı olursun saygılar bizden olsun..

yönetici derken forum da admın veya mod ıp gorse ne oluyor anlamadım anlatmak ıstedıgını ben sadece kalıcı kalırsın dedın ınsallah bende dedım net cafem var ınternet elımın altında devamlı onlıne olmaya calısırım dedım kurallar ve saygısızlık bıse yapmayacagıma ben kendıme guvenıyorum gene anlamadıgım yonetıcılerın ıplerı gormesı ne ye yarıyor ogrene bılırmıyım sayın mod kardesım..
Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 4:53 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Öncelikle sayın üye kardeşim yazdığın her msaj ip adresi kayıt altında oluyor ve başka üyelerde yazıyorsa bu ip lerde çıkıyor ortaya anladınmı ? arkadaş aynı pc den soru sormuş yine kendisi cevaplamış ne gerek war dimi ? şuan senin ip adresin uyuşmuyor o kişilerle ! eğer öyle bi durum olursa senin hakkındada gerekli işlemler uygulanır.. ipleri germiyoruz ama sen kalkıp ilk günden sitenin adminine kelime yapacak kadar ve hatalı insanları savunarak sert bi giriş yapıyorsun.. neyse bişey diyemeyiz.. sayın üye arkadaşım size iyi muhabbetler !
Başa dön
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 5:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
hatalı ınsan kım kım kımı savunmus ben senın soledıkelrınden bıse anlamıyorum yaw su iplere gelırsekte sen benım ıp gorsen ne olur gormesen ne olur bana ıplerı anlatmana gerek yok bu sıte ucretsız kolay bır sıte ben burda yorum yapar yorumlara cevap verırım yalnıs bıse oldumu benı uyyarırısın ve yazdıgım yalnısı duzeltırsın mod kardesım yaklasık 10 sıtede kurdum ve hepsınde admınlık yapıom senın anlatıklarından ıp mıp kım benım yerıme mesaj yazmıs pek bıse anlamadım ama neyse sert bır gırıs yapmısım o bana kalmıs haaa halka aykırı veya argo veya bır uyeye sarkıntı bu durumlarda bır kusurum varsa af ola olmazda asla sen modsun ve burda uyeler varuyerın her yazdıgını ve herkısının ıpnını goruyon onu bana anlatmaya calksıyorsan sen onları baska bır uyeyeye anlat can kardesım neyse huzuru bozmak amacım degıl ıstenmedıgım yerde durmam ama cok acemısın derım ben de googleye guderi diye gir benim sitelerim cikar ama ilerleyen sayfalarda mesep olarak farklıyım senden bız kardeslık ıcın burdayız ole saga sola saldırı ıcın degıl neyse hersey ıcın ozur alasmarladık iplerle cok ilgileniyorsan ben senin ip adresin i de verem sana ne ise yariyacaksa
Başa dön
espirtlotus
Misafir

MesajTarih: Prş Tem 03, 2008 5:57 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ortamı germeyelim arkadaşlar, daha sakin
Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum Tem 04, 2008 8:10 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
esmaburhan ,

Arkadaşım yanlış bi anlaşılma war öncelikle onu düzelteyim ipler karıştı ben IP den bahsediyorken birden ip' e geçmişim (çamaşır ipi v.s ipi) senin cümleni yanlış okumuşum..

Biz burada zaten kardeş gibiyiz düzenimizide kimse bozamaz buna kimsenin gücü yetmez doğru acemiyim bu konuda ama sadece bu sitede acemiyim çünkü kaç aydır sitede modum ilk defa senin yazını düzelttim.. bu zamana kadar senin gibi konuşan olmadığı için düzeltme gereği bulmadım.. ama bizim herkeze kapımız açıktır gidenede durdiyemeyiz gidene dur deseydik şuan her gün ortalama 1000, 2000 kişiyi online olarak görürdük saygılar

bu arada bende 5 tane üye olduğum ve kurduğum sitede adminliğim war ve 2 tanede modluğum war ! neyin ne olduğunu bizde iyi bilenlerdeniz.. görüşmek üzere..
Başa dön
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Cum Tem 04, 2008 9:59 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bu zamanda senın gıbı konusan derken ben ne konustum kı saygısızlık gıbı bır njyetım olmadı ve olmazda ole bır kısılıgım yok ve sen cok sıte kurmusun ve cok sıtede calısmısın konuyu dagıtan sen ıp mıp sonra bana yalnıs okumusm dıyon ben ne yazdım kı sen duzeltın benım cumlelermı ve sen her yenı gelene bole saldırırısan kımse kalmaz burda ha tabıkı 1000 2000 kısı olsa daha ıyı olurdu sıtenız ve ozaman modluk admınlık gorevı artar demek kı ıstemıyosunuz fazla kalabalık bız bıze yeterız gıbısınden neyse ama ben hale anlamdım ben ne konustum ne yazdım hangı cumlemı sen duzeltın senın gıbı konusan cumlesını kullanma geregı duydun duzen bozma gıbı bır amacımda yok zerrın benım kuzenım burda leyla nıck le tanırsınız bu yazda yanı ortalama 20 gun ıcınde ocaklardayız ama sen her gelene bole davranıyorsan bılıp bılmeden yas benım 28 cahıl ınsan degılım ısım bılgısayar tamırcısıyım okadar cok guvenme modluna
Başa dön
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum Tem 04, 2008 4:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bu zamanda demedim yanlış anlamışsın bu zaman(a) kadar dedim bende senin ''yonetıcılerın ıplerı gormesı ne ye yarıyor ogrene bılırmıyım '' cümlende yanlış anladım ve ''ipleri germiyoruz ama sen kalkıp ilk günden sitenin adminine kelime yapacak kadar ve hatalı insanları savunarak sert bi giriş yapıyorsun..'' cümlesini kullandım burada hatam war yanlış okumuşum onu belirttim kusuruma bakma ! yaşına saygımdan dolayı susmak istiyorum ama sen kalkıp sitenin adminine (senden 20, 30 yaş büyük bir insan) kelime yapıyorsun ve gelip orada fayk 2 nickli insanı savunuyorsun ! bir şeyi savunmadan önce insanlar neden karşı çıkmışlar kişilere bi bak tamam mı ? konu uzamadan kapansın bu sitede yenilere ne saldırıda bulunulur neden eskiler savunulur...

ben sitede pek fazla mod ve admine gerek duyulduğunu görmedim nadir senede 3,5 defa 1 küfür 1 argo kelime kullanımaz bu sitede ! gerçek hayatta bilgisayar tasarımcısı olabilirsin benide bilen bilir tamam mı ? modluğumun neyine güveneyim ben söylermisiniz ?

Düzen bozma gibi bir amacım yok demişsiniz.. biz size düzeni mi bozdunuz dedik ? söylermisiniz ? lütfen yazıları ve yapılanları yanlış yere çekmeyelim warsa bi kusurumuz özür dileriz (yaşınızdan ötürü) saygısızlık yapmak istemeyiz..
Başa dön
cantimur***
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum Tem 04, 2008 7:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yazdıklarınızı okurken canım sıkıldı yaff
bende bu sitenin en popüler çocuğu olarak bu işi tatlıya bağlayın derim (ne salladım ama dimi [popüler])
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
özden güztoklusu
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum Tem 04, 2008 11:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Başa dön
esmaburhan
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Cmt Tem 05, 2008 9:47 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bu zamanda demedim yanlış anlamışsın bu zaman(a) kadar dedim bende senin ''yonetıcılerın ıplerı gormesı ne ye yarıyor ogrene bılırmıyım '' cümlende yanlış anladım ve ''ipleri germiyoruz ama sen kalkıp ilk günden sitenin adminine kelime yapacak kadar ve hatalı insanları savunarak sert bi giriş yapıyorsun..'' cümlesini kullandım burada hatam war yanlış okumuşum onu belirttim kusuruma bakma ! yaşına saygımdan dolayı susmak istiyorum ama sen kalkıp sitenin adminine (senden 20, 30 yaş büyük bir insan) kelime yapıyorsun ve gelip orada fayk 2 nickli insanı savunuyorsun ! bir şeyi savunmadan önce insanlar neden karşı çıkmışlar kişilere bi bak tamam mı ? konu uzamadan kapansın bu sitede yenilere ne saldırıda bulunulur neden eskiler savunulur...

yaww galıba anladıgım benım cahıl basımla burda brı vardı saga sola orhanın degdıgı gıbı geldı sagısızlık yaptı abım dedıgı kısı tanımıyorum ıpnı degıserek geldıgını sandı o kısıyıde ben sandı galıba cunku baska bıse yok sorun yok o kısıde yaptıgı saygısızlık bana patladı anlasılan

ben nerde bır argo veya nerde bır saygısılık yazdım veya kımı savunduysam kımden arka cıktıgım konuyu bana kopyalasan yapıstırsan buraya

bıde senden cok cok rıca edıyom forum duzenını ben bozdum senden rıcam bu konuyu sıl yada kılıtle daha fazla gergınlıge gerek yok arkadaslarn huzurunu bozuyom gerek yok neyse saygılar ozur ...

öfke Ve Kizginliktan Kendini Koru. çünkü Başlangici Delilik, Sonu
Pişmanliktir.

hz.ali
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Cmt Tem 05, 2008 11:36 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
gelin bu işi bir dondurmaya bağlıyalım....erimeden gelin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
layla
Ocaklar.com Perisi
Ocaklar.com Perisi

MesajTarih: Cmt Tem 05, 2008 11:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ben olup bitene bi dur diyebilirmiyim...

Sevgili Orhan

Burhan benim kuzenimdir, sizlerde beni zaten bilir ve tanırsınız şahsımın kimseye saygısızlığı olmadığı gibi yıllardır ocaklar.com böyle konuşmalara şahit olmadı olmasını istemedik.

Bence bu sayfayı tümden kaldıralım bu kötü karşılama hiç olmamış sayalım, ben hiç yaşadın mı bilmiyorum ama bir gün ocaklar'da biri sana siteden şu kişi burda karşılaştınız mı? dediğinde ocaklarda oturup bir çay içecek, konuşacak çok daha güsel şeylerimiz olsun....

Ocaklar'da karşılaştığımızda birbirimize gülümseyebilmek ümidiyle
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Tem 05, 2008 2:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
esmaburhan nickli Ablamızdan özür dilerim layla abla sendende özür dilerim gerçekten ortada bi yanlış anlaşılma war ! ben o feyk üye zannettim çünkü esmaburhan nickli üyemizin ilk mesajında okişilere karşı bi savunma niteliği ytaşıyan bi iki cümle yazdı bende mesajını sildim çünkü hilmi abiye yönelik bi mesajdı bende farkındayım bilinçli bi şekilde yazılmadığını ama işte yanlış anlaşılma diyorumya ve sonucunda bu kadar uzattık.. kaldiki benden yaşca büyük bi kişiyle tartışmaya girdim.. hatamız affola büyüklerimizden bu topiğe bi çözüm bulmasını rica ederim saygılar..
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Sohbet Odasinda Bulusma Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız