Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Neredesiniz Fenerliler.....

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklarli Kanaryalar Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
Ender
Ocaklar com vatandaşı Ender

MesajTarih: Çrş Mar 05, 2008 7:54 pm    Mesaj konusu: Neredesiniz Fenerliler..... Alıntıyla Cevap Ver
Boylesine mukemmel bir zaferi yasatan gogsumuzu kabartan bir takimimiz var (ki ben Besiktasliyim) hani taraftarlar... Ben maci izlemedim izleyenler bire bir ekrandan sahit olanlar paylasin o muthis zaferi bizlerle..
Maci sadece radyodan izledim ama penalti atislarindaki Volkanin takima ve ulkemize kazandirdigi prestij anini gozlerim yasararak dinledim.Bagirdim sevincten.Ahhh iste simdi Turkiyemde olmak vardi bu ani gece yarisi yasamak icin ama olmadi.tesekkurler Fenerbahce,tesekkurler alinlarindan opulesi degerli topcular.Istenilince ve inanilinca oluyormus degilmi.Son iki yilin sampiyonu falan gec onlari.Onlarda insan ve onlarin sahip olduklarindan fazlasina sahip bir Fenerbahce inanip bu zaferi yasadiysa ben inaniyorum ki kupayi getirir ulkemize....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Çrş Mar 05, 2008 8:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Son yıllarda izleğim en güzel maçtı yenilseler bile gurur duyacağımız bir takım var.
nerde olduğumuza gelince Ahmet çakar!a bikini, almanın derdine düştük o ölçülerde bikini yokmuş bizde ağzına kilit yaptıracağız....bu takım finali oynar gibi...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
gokhan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Mar 05, 2008 9:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
şimdi bunları yazarken bir yandanda maçın stardaki özetini izliyorum ama gönül rahatlıyla dün gece hop oturup hop kalktık kötü başladığımız bir maçı çok iyi bitirdik aziz yıldırım gibi bir başkan türkiyedeki her klübe lazım izlediğim en iyi seyir zevki en yüksek maçlardan biriydi finale kadar destekçisiyiz takımın...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Prş Mar 06, 2008 12:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Volkan için 'İyi bir yedek olur' deniyordu.
Gökhan Gönül geçtiğimiz yıl bugünlerde 2. Lig'de Oftaş formasıyla Süper Lig savaşı veriyordu.
Lugano, Edu... Güney Amerikalılar'dan savunmacı mı olurdu!
Roberto Carlos: Biraz yaşlı değil miydi!
Vederson; Ankaraspor'da oynar da, ya Fener'de...
Deivid; sezon başında gönderilmeliydi.
Selçuk kendi evinde az ıslıklanmadı.
Uğur Boral ise kötü bir Tuncay taklidiydi.
Alex büyük maçların adamı değildi.
Kezman... İyi futbolcu olsa, Chelsea, Atletico Madrid onu bırakır mıydı?

Zico mu? O zaten stajyer değil miydi?
ne oldu; değdimi bu kadar ahkam kesmeye Azim ve inanç işte hepsi bu...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
paradise
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Mar 06, 2008 6:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
herzaman heryerde enbüyük FENER şampiyon FENER
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY

MesajTarih: Cmt Mar 15, 2008 11:13 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
harbiden müthiş bir başarı.iki sene üstüste uefa kupasını müzesine taşımış, 2007 yılı dünyanın en iyi takımı ünvanını almış Sevilla'yı elemek her yiğidin harcı değil Allah için.Helal olsun Fenerbahçe'ye.
Başa dön
AkSeN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Mar 26, 2008 12:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bence sevilla chelsea den daha güçlü bi takım daha hızlılar daha çok saldırıyolar ben bu sevillanın barçayı reali hemde deplasmanda hapis ettiğini gördüm. inşallah diyorum ve kupanın geleceğineden değil ama bundan eminim; '' biz bunu millet olarak takım olarak herkezden tüm rakiplerimizden daha çok istiyoruz. daha çok ihtiyacımız var''
rakipten kastım 4 ingiliz 1 ispanyol 1 italyan, 1 alman
Başa dön
Ender

MesajTarih: Sal Nis 01, 2008 7:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Inanirsan basari geliyor.Bunu yillar once Galatasaray yapti simdide Fenerbahce yapiyor bana gore.Belki kolay olmadi Sevilla yi saf disi birakmak ama oldu.Neden simdi Chelsea ya olmasin.Bu sene Fenerbahce cok farkli hemde cok farkli.Ben Besiktasliyim.Egriye egri dogruya dogru.Bir Turk olarak boyle basarilarla gogsumuz kabariyor.
Başa dön
Aytaç Balcı
Ocaklar com vatandaşı

MesajTarih: Sal Nis 01, 2008 8:00 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ahmet Çakar'a bikiniyi giydirdik.İnanmazsanız resim galerisine bakın(insan kategorisinde)
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
GÜNAY

MesajTarih: Sal Nis 01, 2008 9:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bu aralar televizyonlarda bir iddaa'dır almış başını gidiyor.koskoca ülkenin gündemini bu hokkabaz'lar belirler oldu.
Başa dön
AkSeN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Nis 03, 2008 2:51 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
herkezin keyfine, yazarken gülecekleri eğlencelerine! limon sıkarmımış gibi olucam belki ama, o bikini giyerim diyen insan inanın bikini giyse sizden daha çıplak kalmaz!!! belki anlaşılmadı ama, daha çok anlaşılcak bişe söylemek istiyorum. Az televizyon izleyin ve çok kitap okuyun, inanın daha çok galip geliriz... Bu arada ŞAMPİYON FENER...
Başa dön
AkSeN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Nis 03, 2008 3:16 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bişey daha uefa ve ŞAMPİYONLAR LİGİ, bu iki turnuva arasında benim büyük küçük harf seçimimden kat kat büyük bir seçim ve eleme var. uefa ve süper kupa getirmiş bir takımın ülkesi ve ülküsünde bulıunmak bana gurur verir. Ama inanın hepimizce yetersiz. Ben ingilizler gibi 4 takım birden gönderceğimize inanmıyorum. Fakat ingilizleri hava alanında karşılıyan kimliği belirsiz takım taraftarından daha fazla takımLA; (FENERBAHÇE, BEŞİKTAŞ , GALATASARAY)' la BİRGÜN ORDA OLUCAZ 3'Ü BİRDEN. ben şahıs olarak inandım buna! Ve FENERBAHÇE bence kırdı zincirleri... Bazılarının futbol bilgisi nekadardır bilemem ama uefa nın bilgisinden şüpe duyamam turnuvanın en iyi mucade edan iki takımı M.UNİTED VE FENERBAHÇE. yani tesadüf değil bu ve bundan sonrası..........
Başa dön
Ender

MesajTarih: Pzr Nis 13, 2008 10:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bakin size bir haberde buradan.Biraz gec oldu cunku bilgisayara giren virus yuzunden herseyimi kaybettim simdi ancak paylasabilecegim sizlerle bu haberi.Fenerbahcenin Chelsea ile Istanbulda oynadigi macda galibiyet golunu atan Deivid miydi.Herneyse kusura bakmayin ben Fenerli degilim Besiktasliyim ama once Turkum ve ulkemi disarida onuru ile kim temsil ediyorsa sesimi kaybedinceye kadar desteklerim.Bu sebeple golu atan Brezilyalinin ismini hatirlamadim.Bunun icin once ozur dilerim.Asil guzel olani burada Italyan ve Cince yayain yapan iki televizyon kurulusu o gecenin en guzel birinci golu olarak onu sectiler.Atan yabanci ama takim ulkemin takimi ya.Yerim golu atanin ulkesini.Fenerin adini duydular ya Turk takimi oldugunu duydular ya.Yetmezmi.Bu onuru kim yasattiysa ulkeme sagolsunlar varolsunlar.Dilerim onumuzdeki yillarda Aksenin dedigi gibi bizlerde 3 - 4 takimla katiliriz.Neden Sivasimiz Kayserimiz olmasin yanimizda.Sevgilerimle.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklarli Kanaryalar Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız