Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

"Hocam bana kırmızı kart göster"

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Spor Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
linkinpark
Bizden Biri
Bizden Biri

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2007 1:15 pm    Mesaj konusu: "Hocam bana kırmızı kart göster" Alıntıyla Cevap Ver
Galatasaray maçının 52'nci dakikasında sarı kart gören Vestel Manisasporlu Selçuk, karşılaşmanın 85'inci dakikasında Barış'a sert girince bir kez daha sarı kart gördü. Tribünler de genç futbolcunun kırmızı kart görmesini beklerken hakem Mustafa Kamil Abitoğlu oyunu başlattı. Ancak hatasını farkeden Abitoğlu, ikinci sarı kartını gösterip Selçuk'u oyun dışı bıraktı.

Abitoğlu'nu ikinci kart konusunda kendisinin uyardığını söyleyen Selçuk, "Hakem oyunu başlatınca arkasından, (kırmızı) diye bağırdım. O da durumun farkına varıp bana kırmızı kart gösterdi. Böylelikle bir kural hatasını farkedip maçı da kurtarmış oldum" dedi.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
blood_cagdas
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Eyl 03, 2007 7:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
adam hem büyük bi hatayı engellemiş hemde maç tekrarlansa yeniiriz diye düşünerek bence böyle güzel birşey yapmış başka biri bunu yapmayada bilirdi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Spor Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız