Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

YARDIM EDİN!!!!!

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Teknoloji ve Bilgisayar Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
ultrAslan_Furkan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Sal Eyl 26, 2006 10:52 pm    Mesaj konusu: YARDIM EDİN!!!!! Alıntıyla Cevap Ver
bilgisayara mikrofon aldım ama bir türlü çalıstıramıyorum cd si falanda yokkk ne yapmam gerekiyor bilen war mı????
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
yüda
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Sal Eyl 26, 2006 11:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
öncelikle mikrofon girişini ps de doğru yere takılımı bir bak ve ps'nin sağ alt kısmında bulunan ses denetimini açtıktan sonra gelişmiş seçeneğini açarak mikrofonu seçeneğinin işaretli olup olmadığına bakabilirsin.

En son yüda tarafından Pts Ekm 02, 2006 10:41 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
atilla
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Eyl 27, 2006 11:42 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
eğer mikrofonu ön paneldeki girişe taktıysan yüda arkadaşın gösterdiği resimde sessizin yanındaki tick i kaldırsanda mic çalışmaz gelişmişten front panel mic yazısının yanına bir tick koyman lazım
zannedersem sorunun özülür
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ultrAslan_Furkan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2006 2:09 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ya bütün dediklerinizi yaptım kabloyu ön panele taktım gelişmişten mici işaretledim yinede olmuyo bozuk mu diye arkadsın microfonunu aldım oda calısmadı:S:S:S
Başa dön
yüda
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2006 3:45 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Furkan kardeş şimdi ön panel derken tam olarak neresi? ses giriş ve çıkış sistemi ps arkasında board üzerine.gerçi bendede ön panelde var ama FEEL markakamı kasan? sen ps nin arkasındaki girişleri kullan.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
ultrAslan_Furkan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2006 6:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
normal bilgisayarı acıp kapatmak için düğme warya kasanın ön tarafında işte orda war arkayada baktım arkada takmaya yer war ama hiç birinde microfon işareti yok sadece ön tarafta iki tane takma yeri war birinde mikrofon simgesi birinde kulaklık simgesi war o
Başa dön
atilla
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Eyl 30, 2006 6:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
genelde ön panelin pid girişleri kasanın içinden takılı olmadığından aktif değildir sen arkadaki girişleri bir dene istersen şimdi arkadaki ses girişleri var hopörlörün girişi yeşil renklidir mic in ise pembe-kırmızı-turuncu renklerinden biridir.
microfonun ayarını önceden aç sonra teker teker dene mic e ses verdiğinde zaten hopörlere ses gelir zaten
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Teknoloji ve Bilgisayar Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız