Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

nereye kadar!!!

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklar KartallarI Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
dragonfly
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Eyl 25, 2006 12:51 pm    Mesaj konusu: nereye kadar!!! Alıntıyla Cevap Ver
beşiktaşlı kardeşlerimizin asanırım artık içi sıkılmıştır ışık gören arkadaşlara bişii söyleyeceğim;ömceki yıllar da hep o ışığın peşinden koştuk ama ışık tamamen sönünce tekrar alevlendirmek imkansız ve artık ışık çok zayıfladı . bunu ankaragücü maçında bir kez daha gördük 2 metreye pas atamayan futbolcular var ve değerleri 5 milyon$ nasıl iş anlamak mümkün değil .bunlar kötü futbolcumu yoksa canlarını sıkan birşeyler mi var takımda? Tigana gibi? lütfen biri bana anlatsın 1 yılda tigana bu takıma ne kattı? gelelim futbolculara;

Runje: eğer bu adam kaleciyse ben inanın buffon'um(tanıyanlar ne demek istediğimi anlayacaktır.)

Baki: bu mercimek beyinli adam eskiden bir facia erman güraçar vardı yakında o kıvama gelecek sırf panik hemde defansın göbeğinde allah bizi korusun.

Delgado:birtane olumlu hareketini gören varsa bana anlatsın lütfen.

Ricardinho: adam tam bir virtiyöz ama nerde? Tigana efendi nin kucağında oturuyor, biz sahada faciaları seyrederken inanılmaz!!!

ilk göze batanlar bunlar eşelesek neler çıkacak ama sabır denekten başka çaremiz yok.

CSKA maçını rahat geçeriz çünkü en kötü beşiktaş böyle maçlardan anlının akıyla çıkmıştır ama benim korkum daha sonrası gruplar ve lBu takımla Allah bize yardımcı olsun!!!
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
masalcı
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Eyl 25, 2006 2:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver

En son masalcı tarafından Pts Nis 23, 2007 4:44 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Başa dön
dragonfly
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Eyl 25, 2006 2:54 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ya zibri sen bana nefes alma diyon ben nasıl yaşarım beşiktaşsız!!!
beşiktAŞK!!!
Başa dön
erdeklikartal
Ocaklar com vatandaşı erdeklikartal
Ocaklar com vatandaşı erdeklikartal

MesajTarih: Pts Eyl 25, 2006 4:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Hahaha ikimanyak bir arada. Aferim size. Yusuf haklısın dün rezil,cansıkıcı,çok aşağı,zavllı bir futbol sergilecdik. Ama genede sabır. Sana kalsa hepsini sallandıracan. Çocuk dokuz ayda doğar bir lütufdur. Ama doğana kadar seni dokuz doğurtur. Bekle bakalım. Çok güzel bir bebek gelicek dünyaya. Futbol'un mesih'i.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklar KartallarI Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız