Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Türkiye Kupası sahibi olduk diye sevinmeyelim pls.

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklar KartallarI Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY

MesajTarih: Prş May 04, 2006 8:57 am    Mesaj konusu: Türkiye Kupası sahibi olduk diye sevinmeyelim pls. Alıntıyla Cevap Ver
Dün Akşam , Kupalara senelerden beri hasret 2 takımın güzel mücadelesini izledik.İlk yarı Beşiktaş , 2. yarıda Fenerbahçenin mutlak hakim olduğu oyun gördük.
Ligde darbe üstüne darbe alıp tüm ümidini kupaya bağlayan Beşiktaşımızın istediği oldu ve 8 sene sonra kupayı Müzesine götürdü.Bu durum itibari ile de yüce Beşiktaş seyircisinin bir nebzede olsa gönlünü aldı.
Amma velakin , bu kupa başarısı havasına bürünüp ayaklarımızın yerden kesilmemesi gerektiği kanaatindeyim.Bunu neden söyledim ? İlk yarı mükemmel bir baskı ile sahadan rakibini silen Beşiktaş , 2. yarıda nerdeyse kupayı buyur sen al dercesine bir oyun anlayışı ile oynadı.Buna taktik hatasıda diyebiliriz , bireysel oyuncuların hataları da diyebiliriz , oyuncuların ilk yarıda sergilemiş oldukların yoğun tempo neticesinde hasıl olan yorgunlukta diyebiliriz.Benim gördüğüm sebep , hala saha içinde çok büyük eksiklikler mevcut.Burda isim ve mevki vermeye gerek yok , benim burda bahsetmek istediğim ivedi olarak bazı noktalara çok kaliteli oyuncuların alınması gerektiğidir.Aha dün gördük işte , Fenerbahçe nin bize mağlup olmasındaki en büyük neden , üst üste büyük maçlar oynayıp yorgun düşmesiydi ve Tuncayın kötü oyunuydu.Appiah ve Aurelio ya ayak uyduracak 4 adam daha olsa fener de , kusura bakmayalımda sonuç hüsran olurdu.2.yarı başında Daumun zamanında adam alışı maçın Beşiktaş adına ne kadar zorlu geçeceğinin en büyük sinyaliydi.Zaten 2. yarının başında yediğimiz karambol gol de Beşiktaşımızın nasıl paniklediğinin açık bir göstergesi idi.Sayın Tigana'nın yönetime eksikleri bildirip, yönetiminde bu doğrultu da ne yapıp yapıp kaliteli oyuncu alması lazım.Kaldı ki , Fenerbahçenin seneye 100. senesi.Şu an medya da Fenerbahçenin transfer etmek istediği isimleri duyuyorum da hepsi dünya futboluna damgasını vuran isimler.Bunların takviyesi neticesindede zaten tutulmuyordu hepten tutulmaz bir takım olur.Onun için en azından Fenerbahçe ile başabaş mücadele edebilecek oyuncular takıma lazımdır.
Yönetimdeki ağaların , ellerini cebine atması kaçınılmaz bir olay haline gelmiştir.
Sayın Demirören 'in biraz da olsa vadesi uzadı.Ama artık sağa sola laf atmayı bıraksın.Ben Beşiktası nasıl iyi yerlere taşıyabilirimin mücadelesini versin.Laf atarak gündem yaratmak kolay , sen futbolun ile gündem yarat herkes seni ayakta alkışlasın.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
gunos
Ocaklar com vatandaşı gunos

MesajTarih: Prş May 04, 2006 9:01 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
önümüzdeki yıl bu olucak olmak zorunda ve bizlerde ayakta alkışlamakla yetinmeyip sabaha kadar da kutlucaz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
GÜNAY

MesajTarih: Prş May 04, 2006 9:04 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bende bunu yürekten istiyorum Gunos.Artık Erkin Koray şarkısı söylemesin şu seyirci.
Başa dön
gunos

MesajTarih: Prş May 04, 2006 9:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
aynen kaç yıldır beşiktaşlıyız derken biraz eziliyoruz yeter artık
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
GÜNAY

MesajTarih: Prş May 04, 2006 10:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ama inan gunos içimde şöyle bir his doğdu ki.Eğer o ilk yarıda oynadığımız performansı önümüzdeki sezon yapacağımız maçlarda 90 dakikaya yayarsak , var ya yenilmesi çok zor takım oluruz.Yeter ki böyle istekli oynayalım.
Başa dön
gunos

MesajTarih: Prş May 04, 2006 10:33 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yemin ederin dün aynı şeyi düşündüm
Başa dön
demet
Ocaklar com'un Çiçek demeti

MesajTarih: Prş May 04, 2006 11:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
KEDİ OLALI BİR FARE TUTUNUZ GÜNAY KARDEŞİMM KUTLARIM SİZİ AMA LİGDE FIRTINA GİBİ ESEN BİZDİKKK NEYSE HAKIMIZI YEMEYİNN BARİİİ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
GÜNAY

MesajTarih: Prş May 04, 2006 12:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ligdeki başarınızdan dolayı çok öncelerden tebrik ettim sizi.Hem de sizin forumunuzda.Bu sene Fenerbahçenin çok güzel top oynadığını ve şampiyonluğu hakeden tek takım olduğunu kimse inkar etmiyor.Ama dün ilk yarısında izlediğim Beşiktaş , şayet bu sezon bu biçimde oynasaydı Şampiyonluk potasında olacağımız kesindi.Ama maalesef takımdaki sakatlıklar , futbolcuların kendi aralarındaki sürtüşmeleri ve yönetim ile ilgili problemler vuku bulduğu için belimizi bir türlü doğrultamadık.Taraftar ile futbolcuların sürtüşmesi cabası zaten.Amiyane tabir ile madara olduk ligde.Gelen yendi , giden yendi.Bunca karanlığın içinde tek gün ışığı kupayı kazanmaktı bizim için, onuda layıkı ile başardık.
Şampiyonluğunuzu tekrardan tebrik eder , Şampiyonlar Liginde de Galatasaray ile beraber Türkiyemizi en iyi şekilde temsil etmenizi dilerim.
Başa dön
demet

MesajTarih: Prş May 04, 2006 1:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
oy be günay o kupayı aldınız ya hakem sayesinde ne diyeyimm şimdi size hakem olmasaydı kupayı rüyanızda görürdünüzde neyse şimdi o kupadan şampanya içnmek vardı neyse size kısmetmişş artıkımmm yapacak bişi yokk arada bizim içinde fondipleyin şampanyaları
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
gunos

MesajTarih: Prş May 04, 2006 1:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bu maçlar hakemsiz oynanmıyor kıskançlaeeeeer biz böylemi yapıyoz
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Prş May 04, 2006 2:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ah be demetim şampiyonluğunuzu tebrik ettim,şampiyonlar liginde başarı diledim,
bir ufak kupamız vardı safiyane duygular ile aldığımız , onuda hakemlere kestin.Takdir et be güzelim,yendik işte.
Hem şampiyonluk kupası daha büyük, ordan şampanyanın daha kralını içersin.
Dibini görmeyen sevdiğini görmesin hesabııı
Başa dön
okonorko
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 04, 2006 2:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
GÜNAY Abi FENER ALAMAMIS 23 SENEDEN BERİ KUPAYI BU SENEDE ALAMADI 24 ARTIK Bİ DAHA Kİ 100. YILINA KADAR ALAMAZ KUPAYI FENER Bİ DAHA #Smile_colors
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
GÜNAY

MesajTarih: Prş May 04, 2006 2:52 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Canım biraz daha hırslandırda hepten gelsinler üstüme.Biz burda dostluk,birlik beraberlik çağrılarına yol almışız , senin dediklerine bak güzelim.
Başa dön
okonorko
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş May 04, 2006 2:55 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
TAMAM PARDON ONEMLİ OLAN FAİR-PLAYYYYY
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 8:49 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
boğazınızda kalsınnn kupadan fondiplediğiniz şanpanyalar aldımm bütünn iyi niyetlerimii senye küme düşünn emiii tümmm bed dualarımm sizinleeeeeeeeeeeeee

yaşasınn kötülükkkk
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 8:52 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Öyle ha tamam Demet Bacı.Tez zamanda Galatasarayı şampiyon eyle yarabbim.
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 8:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
yımırtaya can veren yüce rabbimmm şekerden karıncayı ihsan eyleyen yüce rabbim şu beşiktaşınnn ve galatasarayınn küme düşüpte uğandaya 3.lige taşınmasına spor hayatlarına ugandanınnn bir balıkçı kasabasında devam etmelerini sağla sen büyüksünn bilirsinn
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 9:00 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ha ha ha , güleyimde ayıp olmasın.Bedduaya gellllll,uganday mış.Mantıklı beddua istiyoruz demet hanım,uganda nire ,türkiye nire.Tebdili mekanda ferahlık vardır ama ligler ne alakaaaa.Futbolu bilmiyoruz galiba Demet Hanım
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 9:03 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
olsunn burası türkiye bahtsız bedevi olayınıı unutma tarihh tekerürden ibaret günaycımm yandan çarklımm ada vapurumm sen bu aralar kandilide oturup taşa bayağı bir düşünmüşsünn nolacak bu fenerinn halii diye bayağı çalışmışş formda gördüüm seniii hadi canım yandan yandan aydınn havasııı
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 9:09 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ben kupamı almışım babalar gibi allahıma bin şükür.Siz 2 hafta içindeki derdinize yanın.
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 11:38 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
o kupa başınızda paralansınn emiiiii görmemişin bir kupası olmuşş tutmuşş burda kankasına hava atmaya yeltenirkene kankasınınn şalterleri atmış kupa anında günayı kafaya top ağlara demet2-günayınn kafada koca bir mısırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 1:24 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Zoruna gitmesin güzelim 3-2.
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 2:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ahanda kupa olayında kavga çıkmışş kupayı sizden alıyolarmışş hakeminn yaptıklarıı alenii olunca tabe az birazz son dakika haberlerine takıl çohh sevinme ağlayanınn malı ghülene nasip olmaz günayımmm yandan çarklımmmm elinizde patlamasındaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 2:56 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Oldu anam beeee,kupayı bizden alıyorlarmış.Hangi güç buna yeter be.Ya güzelim efendice kabullenin artık.Bükemediğiniz eli öpücük yağmuruna tutmanız lazım ken , hala andersen den masal okuyorsunuz.Lige bakın siz lige , hadeee hadee başka kapıya , yürüyünnnn ense traşınızı görelim.
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 2:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
geçç bunları anam babam geç bunları biliriz biz yaptığımızııııııııııııııı

haydee günay teyteyy çoçuk gibi bakır bir tasa fit oldunuz kapatalımm çeneleri ozaman ne konuşuyonuz daaa ne istiyonuz bakır tasınızla oynayın siz daa bulaşmıycaz biz
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 3:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Yükseklere kar yağıyor üşümedin mi , sen bu işin sonunu düşünemedinmiiiiii ,
aman yandan offf , sefam olsun ohhh , amanda ne güzelmiş Feneri yenmesi aman oh oh kıskananlar çatlasın , hep beraber şappi şappi.Bende gidem paytakça ley leleley , lelede le hanımmm,allahım yarabbim halay manyağı oldum ben allahhh,aman..
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 3:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
girdigin halayda halaybaşı olasınn günay emii halay yolunu şaşıra emii günayyy

valahii güzelimm parayla alınn maçıı hakemmmm alsınn maçıı sonra yandan yandannn yengeç misaliii gülün bakalımm sonn gülennn biz olucazzzzzzzzzzzzzzzzzzz
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 3:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
estarabim estarabim sağdan soldan estarabim aommm aommm.Demetcim reca edecem motivasyonumu bozma,halay halindeyim görüyorsun ki , sende katılmak istemezmisin Demet kardeş.Hadi gel gel canın çekti değilmi ahanda mendil geç başa .Arabaya taş koydum demetim ,arabaya taş koydumm,ben kupaya baş koydum demetim.....
Başa dön
demet

MesajTarih: Cum May 05, 2006 3:51 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
o daş kafanıı yarsın emii topuklu göktaşı yağsınn başına gökyünden benimm kadar
korunmak için bakır kupanı kullanırsınn artıkım ama bakır ya genede kafan yarılacak kaçarı yok
Başa dön
GÜNAY

MesajTarih: Cum May 05, 2006 4:02 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Dünya üzerinden bedduaların bitti şimdide astronomiye mi girdin Demetim. Ne yenmişiz be laflara gel laflara.İşte böyle güzelim , yendikmi acısı iz kalır insanda.Non stop halaya devam bu arada,demet yorulduysan soluklan anam , kasap havasına geçiyoruz şimdide.
Başa dön
BERK
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr May 07, 2006 1:42 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
devam hadıı ama halay duydum geldım
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
demet

MesajTarih: Pts May 08, 2006 12:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
halay başınız kaybola kutuplara yol alasanız emiiiiiiiiiiii
Başa dön
BERK
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts May 08, 2006 7:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
AMIN
Başa dön
burak512
Ocaklar com vatandaşı burak512
Ocaklar com vatandaşı burak512

MesajTarih: Pts May 15, 2006 2:21 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
tamam demet son gülen iyi güler ama siz ne zaman gülmeyi düşünüyonuz.kupa bitti lig bitti siz neye gülceeniz.elde bişi yok. efes cup u alırız ona seviniriz diyosan valla oda zor be.bence pendik le falan bi hazırlık macı yapın belki bi ihtimal kazanırsınızda gülersiniz.ama siz bu gidişle gülmeye hasret kalcağınız... #Egg
Başa dön
BERK
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts May 15, 2006 2:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ISTE DEMET REZIL OLDUNUZ BURAK KARDESIM DEDI BEN KONUSMUYOMM
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklar KartallarI Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız