Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

SUAT ARKADAŞIMA DUYURULUR.

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Politika Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
gokselsayli
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Şub 12, 2006 8:52 am    Mesaj konusu: SUAT ARKADAŞIMA DUYURULUR. Alıntıyla Cevap Ver
SİZİN GİBİ BİRÇOK ARKADAŞ BU İSTEĞİNİ TARAFIMA MAİL İLE İLETTİ. BEN SİTEDE BU ADRESİ VERDİĞİM HALDE LİNK SİLİNEREK SANSÜRLENDİ.NEOLURDU TÜM DÜNYA İNSANLARI BİRBİRLERİNİ DAHA SAYGILI, DAHA HOŞGÖRÜLÜ, DAHA ANLAYIŞLI, DAHA KARDEŞÇE DAVRANABİLSELERDİ. DÜNYAMIZ DAHA GÜZEL OLMAZMIYDI. HERKESE SELAMLARIMI İLETİYORUM
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
İbrahim DEMİR
Ocaklar.com Filozofu İBRAHİM

MesajTarih: Pzr Şub 12, 2006 4:26 pm    Mesaj konusu: Re: SUAT ARKADAŞIMA DUYURULUR. Alıntıyla Cevap Ver
Göksel bey
Ben bu karikatürleri kimse görmek istemez demedim,yayınlanması site açısından yanlış olduğu için silindi.
bulunduğumuz yerlerde belirli kurallar vardır.Kurallara uyduğumuz sürece oranın bir parçası olabiliriz.

gokselsayli demiş ki:
NEOLURDU TÜM DÜNYA İNSANLARI BİRBİRLERİNİ DAHA SAYGILI, DAHA HOŞGÖRÜLÜ, DAHA ANLAYIŞLI, DAHA KARDEŞÇE DAVRANABİLSELERDİ.

Sitede karikatürlerin yayınlanmasının yanlış olduğu söylendiğinde, siz daha anlayışlı olabilirdiniz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
AkSeN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Şub 23, 2006 11:32 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
aylar önce yapılan karikatürler yayınlana yayınlana gözümüzün önüne geldi henüz görmedim karikatürleri görmekte istemiyorum.

beni asıl üzen nokta; ocaklar.com gibi bir sitede bunun yayınlanması, farklı görüşlerle tartışılıyor olması ve ibrahimin de silmek zorunda kalması...

tek bir görüşüm var arapmı danimarkamı bilmem yapanların yanına kalmasın...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
selnar
Ocaklar com vatandaşı selnar
Ocaklar com vatandaşı selnar

MesajTarih: Prş Şub 23, 2006 1:40 pm    Mesaj konusu: demokrasinin sınırları Alıntıyla Cevap Ver
denokrasinin sınırları başkasının özgürlüğüne kadardır eğer siz başkasının özgürlüğüne giriyorsanız orada demokrasi biter.insanların inandığı değerlere saldırı şeklinde karikatürlerde sınırı aşmaktır.+ karikatürün amacı insanı güldürmektir o karikatürlerin komediyle hiç bir ilgisi olmadığı gibi resmen politik bir mesaj vardır.ibrahim kardeşim ellerine sağlık kolay gelsin
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
demet
Ocaklar com'un Çiçek demeti

MesajTarih: Prş Şub 23, 2006 1:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bence kapatalımm bu meseleyiii arkadaşlar

bu konulara girmeyelim
iki yabancıya dönüşmeyelimm
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Sadri baba
Ocaklar.com vatandaşı sadri
Ocaklar.com vatandaşı sadri

MesajTarih: Prş Şub 23, 2006 10:08 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
demetçiğim sana katılıyorum.bu sıcak iletişimin bozulmamasını diliyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY

MesajTarih: Prş Şub 23, 2006 10:20 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Karikatür yayınladığı ilk günden beri dünyanın her tarafında ne olaylar vuku buldu.
Çok hassas olunan bir değere yapılan saygısızlık yenilir yutulur cinsten değil.
Ben malesef bahse konu karikatürleri çok üzülerek gördüm ve aşırı derece etkilendim.Keşke bakmasaydım ama bir anda gözümün önüne geldi malesef. İnsanların inançlarını bu derece zedeleyici ve alaycı başka bir hareket olabilirmi.
Silinmesi olumlu bir davranış olmuş.
Başa dön
Sabriye
Ocaklar com Ablası sabriye
Ocaklar com Ablası sabriye

MesajTarih: Prş Şub 23, 2006 11:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Aaaaa ,Sadri bey buradaymis Gunlerdir butun sitelerde ariyordum.
Başa dön
alev
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Nis 20, 2006 8:20 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Kim sildiyse ellerine sağlık diyorum, bu tarz aşağılayıcı ve inanmış kişiler tarafından inandığı değerler içerisinde yasak kabul edeilmiş olanın gözümün içine sokulmak istenircesine oratalığa serilmesini doğru bulmuyorum. Özgürlüğü böyle hakaret içerikli karikatür v.s. lerde aramak yerine saygı sınırları içerisinde arayalım. Bunun adı özgürlük olamaz. Ben o karitatürleri hiç görmedim görmek de istemiyorum, gereken tepkiler fazlasıyla verilmiştir hala ders alamayanlar carsa kendileri bilirler, bizler yine tepki vermesini biliriz (demokratik sınırlar içerisinde legal olan tepkilerden bahsediyorum).
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Politika Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız