Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Ocaklar insanları.....Herkeze merhaba..!

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Yeni Eklemeler Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kumsall
Misafir

MesajTarih: Çrş Hzr 01, 2005 8:50 pm    Mesaj konusu: Ocaklar insanları.....Herkeze merhaba..! Alıntıyla Cevap Ver
97 senesinden bu yana Ocaklar Köyü'nün aşığıyım.Her yıl haziran ayının son günlerinde bir yanımı neşe biryanımı hüzün kaplar.Daha oraya kavuşmadan ayrılmanın hüznünü yaşarım.Ve yine haziran ayındayız.Uzun bir süre bekledikten sonra tekrar yaz geldi.Tekrar o duyguyu yaşıyorum.Orayı çok seviyorum.Ocaklar olmadan,kumsalında yakamozu izlemeden,sahilinde özgürce dolaşmadan bir yaz geçirmeyi asla düşünemiyorum.Müpteda oldum adeta...Ve müthiş ki bu sitede küçükte olsa duygularını paylaşmış kişilerle her yaz belkide yan yana yürüyorum,denize giriyor,Abone'de dans ediyorum.Sizleri tanımıyorum. Ama yazdıklarınızdan ötürü sizi anlayabiliyorum.Ocaklarda görüşmek üzere..
Bu arada bu siteyi yeni fark ettim.Biliyorum bu çok komik ama öyle..Bundan sonra buradayım.
Başa dön
DiLA
Ocaklar.com Vatandasi Dila
Ocaklar.com Vatandasi Dila

MesajTarih: Prş Hzr 02, 2005 8:29 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Hoşgeldin aramıza zaten aramızdaymışsın neyse önemli değil artık burdasın sende yazılarını bekliyoruz görüşmek dileğiyle...
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kumsall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Hzr 02, 2005 1:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Teşekkür ederim..Burası müthiş..Çok sıcak bir site..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
kerim_cile
Misafir

MesajTarih: Pzr Arl 11, 2005 8:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
hoşgeldin
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Yeni Eklemeler Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız