Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

OCAKLAR'DA MALESEF UMDUĞUMU BULAMADIM

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
yuso
Devamli Ziyaretci
Devamli Ziyaretci

MesajTarih: Pts Tem 28, 2003 11:41 am    Mesaj konusu: OCAKLAR'DA MALESEF UMDUĞUMU BULAMADIM Alıntıyla Cevap Ver
Ne yazıkki burada çoğu kişi gibi güzellikler yazmak isterdim.Ama malesef
gaçan hafta sonu başıma gelen olaylar beni güzel şeyler yazdırmıyor.Ya bende benim gibi üzücü olaylar gelen kişiler gibi boşver bir daha gitmem deyip hasıraltı etmek veya gerçekten Ocaklar'a gönül vermiş kişilere durumu birde başka yönden göstermek.Ben gezmeyi seven biri olarak Türkiye'de Güneydoğu Anadolu hariç hemen hemen hertarafınıda dolaştım hatta Askerden gelince ilk gittiğim yer;Erdek'in Turan köyü idi bu haftasonu eşimle değişik yere gidelim dedik Ocaklar'ın adını çok duymuştum internetten araştırdım ve kafamıza yattı yola koyulduk.Orada bulunan tüm otelleri ve pansiyonları dolaştık ya yer yok yer olanlarda 1 geçelik vermiyorlar akşam nerdeyse 7 olmak üzere iken yalvar yakar bir yere yerleştik pansiyonu anlatmayayım mideniz bulanır ne elimi ne yüzümü yıkamadan ayrıldım.Ertesi gün sabah erkenden kalkıp geri döndük.Diyeceksiniz siz tedbirli değilsiniz,hepsi böyle değil isterseniz sizegittiğim tüm yerleri ve kişileri anlatayım.Ama değmez Türkiye'de isterseniz sayayım gidip 1-2 gün kalıp böyle muamelenin binde birini görmediğim yerleri Gelibolu,Çanakkale,Bozcaada,Dikili,İzmir,Çeşme,Kuşadası,Bodrum,Marmaris,Ölüdeniz,Kaş,Adrasan,Kemer,Side,Kapadokya,Safranbolu,Samsun,Trabzon sayayımmı daha gerek yok.Bakıyorum Ocaklar'da 70li yıllardan kalma gibi o giderse başkası gelir mantığı var ama öyle yerler şimdi sinek avlıyor.Birde sitenizde misafirliğinizle övünüyorsunuz.En son dedimki tamam biz sokakta kaldık size tanrı misafiri geldik nafile.Size bir anımla bu yazıya son vereyim.Trabzon'a gittik otele yerleştik(1 geçe kaldık) çıktık dolaşmaya oturduk bir çay bahçesine bir baktık çevredeki insanlar bize geliyor.Hoşgeldiniz uşaklar,Hoşbulduk,Gezeyumusunuz,evet,nerde kalaysunuz otelde ne cevap verdi yurdum insanı ne gerek var para vermeye bizde kalaydunuz.
Selamlar Ocaklar insanı
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY
Ocaklar com vatandasi GÜNAY

MesajTarih: Pts Tem 28, 2003 8:32 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Şu ilk mesajınızda izlenimlerinizin pozitif yönde olmasını arzu ederdim ama malesef bir talihsizliktir olmuş .Günümüz pansiyon anlayışında bu tür vahim gelişmeler halen yaşanmaktadır gerçeğini ne yazık ki bende gözardı etmiyorum.Umarım ileride birşeyler düzelmiş olurda sizde seyir defterinize Ocakları yeniden not düşersiniz
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
yusuf1
Misafir

MesajTarih: Sal Tem 29, 2003 11:03 am    Mesaj konusu: Ocaklar Alıntıyla Cevap Ver
Ne diyelim İnşallah diyelim.ben önce yazdığım gibi ilk Turan köyüne gitmiştim memnun kalmıştım bu sayede 3 defa daha yanımda 2-3 kişi ile gitmiştim.Turist memnun kalırsa kendide gelir başkasıda eğer memnun kalmazsa başkasıda yönlendirmez kendiside gitmez.Zaten Erdek bölgesine gelen yerli turistler orta ve altı gelir grubuna bağlı kişiler İstanbul da denize girildiğinde o tatsız olaylarla karşılaşmak için hiç kimse gelmez.Ben aynı zamanda Türkiye nin en büyük Fotoğrafçılık okulu İfsak ın üyesiyiz onlarada başıma gelen olayları anlatıp Ocaklar a gidilmemesini öğütlücem.Hala misafirperver nice yerler varken Ocaklar a gitmenin hiçbir mantığı yok.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız