Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

Yine Hüsran

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklar KartallarI Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
atilla
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cmt Ksm 11, 2006 9:18 pm    Mesaj konusu: Yine Hüsran Alıntıyla Cevap Ver
bu kadar vurdum duymazlık olmaz.
ligin dibine demir atanları çıkartmak Beşiktaş a mı? düştü nedir bu ya!!!, bu akşamki maça inanamadım. acaba yanlış bi maç mı izliyorum dedim kendi kendime. sivas ın 6-7 tane %100 lük net gol pozisyonu var, ya beşiktaş takımı bir tane ciddi organize atağı yok. bu kadroyu ömür boyu unutamam ve bundan kötü bir dönem (oyun olarak) hayatım boyunca da izleyemem heralde.
yazıklar olsun.
ilklerin takımı olmasından bıktım ilk zamanlarda ilklerin takımı diye gurur duyuyordum ama şimdi içim içimi yiyor.. (lig tarihinde 32 metreden kafayla gol yiyen takım yoktur heralde)

bu arada geçmiş dönemde diğer takım taraftarlarıyla polemikler olmuştu. Bu topikte olmamasını önemle rica ediyorum.........
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
erdeklikartal
Ocaklar com vatandaşı erdeklikartal
Ocaklar com vatandaşı erdeklikartal

MesajTarih: Pzr Ksm 12, 2006 12:41 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bende pes ettim. Bilirsiniz en olumlu ve sabırlınız bendim ama bu görüntü o fromaya o takıma olamaz... İnanın şaka gibi kahroluyorum. Rezil olduk okadar başka birşey yok. Ya acilen ciddi tedbirlen alınsın yada Beşiktaş'ı ligden çekin. Bu takım bir iki kişinin oyuncağı değil. Keyfine veya gururna göre böyle kararlar alınmaz. 100 yıllık bir müesese ayaklar altına lınamaz.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
ORHAN
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ksm 12, 2006 11:15 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bu güne kadar tigana tigana diyordummm destek veriyordukkk artık YETER bu takımı rezil oluyoruzzz haftaya derbi war ve takımın hali ortada...

sevgimiz renklere sizlere değill...

bu senede hüsran yaşıyoruzz tigana kesin gitmeli ne kadar kolay bişey ya adam bana göre herkezin söylediği gibi sadece alacağı tazminatı düşünüyorr rezalet!!
Başa dön
Nevzat
Ocaklar.com Vatandasi Nevzat
Ocaklar.com Vatandasi Nevzat

MesajTarih: Pts Ksm 13, 2006 11:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Yalnız Tigana değil,oyuncularda da kalite yok.Artık ne seyretmek ne de radyodan dinlemek istiyorum.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Ocaklar KartallarI Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız