Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

belediyeye

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Belediye Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
semoşş
Bizden Biri
Bizden Biri

MesajTarih: Sal Oca 17, 2006 2:49 pm    Mesaj konusu: belediyeye Alıntıyla Cevap Ver
güzel bir iskele,ara sokakların yapılması,kumsalın temizlenmesini istioruz.we sahil yolunu yapılmasını istiyorummm herşeye rağmen tebrikler hüseyin amca........ocaları küçük bodrum yaptın
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
G (one )
Ocaklar com vatandasi G (one )
Ocaklar com vatandasi G (one )

MesajTarih: Sal Oca 17, 2006 11:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
BENCE BU ŞEKİLDE DAHA GÜZEL NEKADAR GELİŞİRSE OKADAR BOZULUR BENLİĞİNDEN UZAKLAŞIR DİYE DÜŞÜNÜYORUM BU GÜZELLİĞİNİ KAYBETTİKTEN SONRA HİÇ BİR ÖNEMİ KALMAZ ZATEN
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
nesly
Bizden Biri
Bizden Biri

MesajTarih: Pts Ekm 16, 2006 11:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bence detaylardan çok, temizliğe dikkat edilmeli, doğal atmosferin bozulmasını istemeyiz zaten ama semoşş un da belirttiği gibi özellikle kumsalların temiz olması gerekir,sigara izmariti içinde güneşlenmek çok kötü bence kumsalların gün aşırı tırmıklarla temizlenmesi, belirli aralıklarla duşluk yapılması, soyunma kabinlerinin olması gerekir sonra yine çöp kutuları,elimizdeki çöpü atmak için çöp kutusu aramamalıyız. Bunlar lüks değil çok temel ihtiyaçlar. Binaların dış cepheleri boyalı olmalı, kırmızı tuğlalar ya da sıvalı binalar çirkin görünüyor, yemek yediğimiz yerlerde masaların üzerine muşamba sermeseler, beyaz örtü sermek çokta zor olmasa gerek, bir de ekmekler, gramajından eksiltilerek satılıyor bu da çok yanlış, peki ya sizce?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
tann
Ocaklar.com Vatandasi Tann

MesajTarih: Pts Ekm 16, 2006 8:47 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
nesly'nin dediği gibi temizlik gerçekten çok önemli fakat kumsaldaki sigara izmariti konusunda birinci görev o kumsalı kullanan bizlere düşüyor.belediyeden o görevi beklemektense önce o izmaritleri oraya attırmayacağız.Belediye nasıl çekirdek olayına kökten çözüm getirdi ancak o zaman rahatladı kumsalda çekirdek temizlemekten.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
nesly
Bizden Biri
Bizden Biri

MesajTarih: Sal Ekm 17, 2006 8:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Kesinlikte tann çok doğru söylüyorsun, ortak kullanılan bir plajı insanların temiz kullanması gerekir, fakat hepimiz biliyoruz ki erdek olsun ocaklar olsun yazın çok kalabalık oluyor, bir çok şehirden insan geliyor ve malesef herkes bu konularda özenli değil işte, çekirdek konusuna güzel bir çözüm bulunmuş aynısı sigara izmariti için de olabilir hem belki de belediye bu konuda bazı tedbirler alabilirse insanlar da memnun olur, ben derim ki yine de kumsalların temizliği ve daha çok çöp kutusu
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Sal Ekm 17, 2006 10:34 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Ocaklarda sigara satılması yasaklanırsa ne olur bir düşünün....
i
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
betul3
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ekm 18, 2006 3:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
oho harika keşke Türkiyede de yasaklansa ama nese ilk adım ocaklar olsa dahada iyi olur yalnız tek bi ricamızz var çoğul konuşurkende şunu diyim bizz bi kaç kişilik bi grubuz ark grubu olaraktan bunu istiyoruzz şuu bursalıları dicem bi türlü engellesek çok dengesiz insanlar geliyo ya hafta sonları ocaklAra ETRAFTa sırf kirlilik yani söz meclisten dışarı ama ocakları bozmayalım lütfen ii hoş herkese tavsiye ediyosunuzda bi 10 sene sonrada ocakları böle görmeye dewam edelim olurmu BU İİ HALLERİ DAHA SONRA MUMLA ARICAĞIMIZ HALLERE GELMEYELİM YANİ
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder
önder
ocaklar com vatandasi sewimli
ocaklar com vatandasi sewimli

MesajTarih: Çrş Ekm 18, 2006 6:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
doğru söylüyorsun ama betul3. kelimelerde bütün bursalıları katma istersen. çünkü aramızda bursadan dostlarda var.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Çrş Ekm 18, 2006 6:46 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Bölgecilik yaparsak bizim bölgemiz neresi olacak
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
ebazerb
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Ekm 19, 2006 3:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Çok ayıp betul3!!
Ağzına acı biber mi sürelim?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
ultrAslan_Furkan
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Prş Ekm 19, 2006 1:06 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
betül yazdıklarına biraz daha dikkat etsen ii olur en azından btn bursalıları katmaa.....
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder MSN Messenger
betul3
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ekm 22, 2006 12:13 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
tmm siz büyüksünüz bişe demicemde söz meclisten dışarı demiştim ben şu hara güre insanlardan bahsediyorum herhalde bizim sitemizdede öle insanlar yok çünkü burası öle bi yer değil
Başa dön
ebazerb
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ekm 22, 2006 3:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Meclisten dışarıda diye bahsettiklerin benim gibi Bursa'da doğmuş insanlar!!!
Senden sadece bir özür bekliyoruz.Çünkü bir süre önce sende bu meclisin dışında değil miydin?
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Yahoo Messenger MSN Messenger
betul3
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ekm 22, 2006 6:26 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ya ben hala anlatamadım tmm haklısınız özr diliyorum ama ben ondan bahsetmiyorum işte evet siz değil siz ve sizin gibiler de hiç değil hani böle kendini bilmeyen insanlar oluyoya etrafa çöplerini bırakıyolar argo argo konuşuyolar yani bence aynı toplumun insanlarıyız ama ocaklar gibi bi yerde böle insanların bulunmamasıı gerekli ama hala ısrar ediyosanız bende bursalıyım diye tmm buna söz yok tabikide bnimde bi çok bursalı tanıdığım var ama hepsinin sizler gibi insanlar yani insan gibi insanlar olduğunu düşünüyorum kendini bilmeyen insanlar gibi değil.Sanırım artık bende derdimi anlatabilmişimdir
Başa dön
ebazerb
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ekm 22, 2006 6:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
''Hani böle kendini bilmeyen insanlar oluyoya etrafa çöplerini bırakıyolar argo argo konuşuyolar yani bence aynı toplumun insanlarıyız ama ocaklar gibi bi yerde böle insanların bulunmamasıı gerekli'' demek başka Bursa'lılar demek başka! İstanbul'lu olupta böyle insanlar yok mu?
Hatanı anladığına sevindim arkadaşım.Özr kabul edildi.Benim istediğimde özr dilemendi tşkr.
KONUYU BURDA KAPATALIM OK Mİ?
Başa dön
betul3
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ekm 22, 2006 10:14 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
tabikide özür dilerim özür dilemek insanları alçaltmaz yüceltir ama tabi istanbullularda vardırda ben burda bölgecilik yapmıyorumki sadece gözüme batan onlardı hafta sonu günbirlik olarak gelenler yani sadece onu belirtmek istemiştim
Başa dön
Malaka
Ocaklar.com Kedisi
Ocaklar.com Kedisi

MesajTarih: Sal Ekm 24, 2006 3:59 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
sizin kırallarınıza önce siz uyun.
Başa dön
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Belediye Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız