Ocaklar.com Forum Ana Sayfası

AramaArama      Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları   Kayıt OlKayıt Ol 
 ProfilProfil   Özel mesajlarınızı kontrol etmek için login olunÖzel mesajlarınızı kontrol etmek için login olun   LoginLogin 

actigim basliga ne oldu?

Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder
Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2006 4:38 pm    Mesaj konusu: actigim basliga ne oldu? Alıntıyla Cevap Ver
dun Gorusler bolumunun altinda Ocaklar 2006 adiyla bir baslik acmistim bu baslik kim tarafindan ve hangi amacla silindi bir aciklama bekliyorum. saatlerce yazmak icin ugrasilan bir mesaji 2 saniyede silen kim ustelik bir ozel mesaj atma zahmetinde bile bulunmamis. madem siliyorsun sebebini soylemek zorundasin.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder
rüya tabiri
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2006 6:41 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
bende merak ettim tekrar aç okuyalım senin gibi degerli bir uyenin fikirleri hoşumuza gider saygılar
Başa dön
aytekin
Ocaklar.com Vatandaşı Aytek

MesajTarih: Pzr Ağu 13, 2006 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Evet kim sildiyse neden sildigini hemen yazsin. Istersem loglardan bulurum ama beni ugrastirmayin. Squallin cirkin birsey yazmasina hic ihtimal vermiyorum. Uzun suerdir yaziyor sitede. Cok duzgun bir cocuk. Bu arada sifrenizi Hpye verenlerdenseniz biran once sifrenizi degistirin. Lutfen kimse kimseye sifresini vermesin bundan sonra.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Ağu 14, 2006 5:06 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
actigim basligin konusu bu yaz ocaklardaki izlenimlerimdi. maalesef mesajimi direk foruma yazdigim icin elimde bu mesajin kopyasi yok keske baska yerde yazip buraya kopyalasaydim. simdi sizle tekrar paylasabilirdim yazimda bir anormallik varmiydi yokmuydu gorme imkaniniz olurdu. mesajim uzundu tekrar yazmam vaktimi alacak ama hatirladigim kadarini bitirip yine sizinle paylasacagim.

moderator arkadas yazinin tamamini silmek yerine eger yazimda sana gore kurallara aykiri bir durum varsa ki ben olduguna inanmiyorum o kisimlar editlenmeliydi, yada basligin kilitlenip, kaldirilip kaldirilamayacaginin adminlere danisilmasi gerektigini dusunuyorum. eger sadece bir iki satir yaziyi kendine gore yorumlayip bu yuzden butun yazilanlar silindiyse cok yazik. moderatorler kendilerine verilen yetkileri bu sekilde keyfi kullanmamali. emege saygi diyorum.

umarim bu isin sorumlusu kendiliginden ortaya cikar cunku su an aslinda olayla alakasi olmadigi halde forumdaki diger gorevli arkadaslarimizda zan altinda kaliyor. Zaten Aytekin'de bu konuda gerekli cagrida bulunmus tesekkurlerimi iletiyorum kendisine. bu olayin sebebini gercekten merak ediyorum. Karisik

En son squall tarafından Pts Ağu 14, 2006 10:02 am tarihinde değiştirildi, toplamda 5 kere değiştirildi
Başa dön
rüya tabiri
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Pts Ağu 14, 2006 9:19 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
ne guzel bir anlatış biçimi megolaman bir fikir anlayışından çıkış hep bunu anlatmak istedi birileri vede yazmak ama nerde bir sürü çirkinlikler vede bir sürü kalitesiz geyik anlayışı ve oynanan ipler evlerimize kadar girildi sonrada çıklıdı yok kavga neyin kavgası pardon bizler burda birilerin fikirlerine uymak zorunda degiliz hatta birilerin yaşadıgı mecaraları vede msn sohbetlerinide okumak zorunda degiliz ama iş ciddi bir soruna geliince orada biz kişiler olarak dururuz siz aytekin bey hilal için bir yorum yazımşsınız siz neden engellemiyorsunuz neden zamanında engellemediniz kurbanlar teker tekermi seçiliyor ilk evella oturup bi düşünün bizler niye bu formu açtık ne amaçla vede nereye gidicez amacı kişi torpili varmı o kişi torpili çokmu kuvvetli yada korkularmı var anlatılan vede paylaşılan için neyse ben konuyu fazla uzatmıcam artık herkes kandine göre dürüst olsun
Başa dön
sedef
ADMİN
<b>ADMİN

MesajTarih: Pts Ağu 14, 2006 11:24 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
kimin sildiği belli değil senin ters bir şey yazmayacağını biliyorum.daha önceleri ocaklar.com'daki gizli reklam ve haksız eleştirileri silmiştim.muhemelen bir hata sonucudur diye düşünüyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSN Messenger
squall
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Çrş Ağu 16, 2006 10:18 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
merhaba,

gonul isterdi ki bunu yapan arkadas mertce cikip su sebepten dolayi yaptim deseydi. bu zamana kadar ortaya cikmaya cesareti olmadigina gore demek ki hatasini anlamistir diye dusunuyorum. eger ki siz bunu yapan kisiyi bulursaniz zaten gerekli uyarilari kendisine yapacaginizdan eminim. benim basima gelen bu olayin baska arkadaslarimizinda basina gelmemesi icin forumda gorevli arkadaslarimizin gorevlerini yerine getirirken daha hassas davranmalari, mesajlarda yapilan degisiklerin (edit, baslik tasima vs) mutlaka mesaj sahibine ozel mesaj yoluyla bildirilmesi ve basliklar silinmeden once adminlere de danisilmasi gerektigini dusunuyorum.

benim icin bu konu kapandigina gore artik bu basliga da gerek kalmadi. forumda yer isgal etmemesi icin bu baslikta silinebilir. umarim boyle tatsiz olaylari bir daha yasamayiz.
Başa dön
aytekin

MesajTarih: Prş Ağu 17, 2006 11:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
Anlayışın için teşekkürler squall. Bu sitede küfür falan olmadıkça başlık silmiyoruz. Ben herkesin bunun bilincinde olduğunu zannediyordum. Ama bu başlığın Ocaklar ile ilgii görüşler bölümünde olmasının bir anlamı yok, o nedenle Ocaklar.com Öneriler bölümüne taşıyorum.
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
suat
Ocaklar.com Vatandasi
Ocaklar.com Vatandasi

MesajTarih: Cum Ağu 18, 2006 7:40 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Ver
abi öneri dedin de ... yaz geldi geçiyor.. şu resmi değiştir artık..
Başa dön
Kullanıcı profilini gör Özel mesaj gönder E-mail'i gönder MSN Messenger
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder    Ocaklar.com Forum Ana Sayfası -> Oneriler Tüm saatler GMT +2 Saat
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız